مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام
ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
سبدخرید
پایان ثبت نام
مجموع سه مرحله تور مرند (انفرادی)
مسابقات تور کلاس 1
در بخش جاده
در رشته استقامت جاده
در رده جوانان آقایان
48
تعداد شرکت کنندگان
مرند
مکان برگزاری
km
مسافت
1400-07-27
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
1
پوریا یعقوبی
40
19
هیئت آذربایجان شرقی
2
علی احمدی اختر
30
20
آزاد
3
نیما ناطقی
22
21
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
4
بنیامین فنایی بنکدار
16
20
هونامیک
5
پرهام شهسواری
12
20
آکادمی ملی فراز
6
محمد درزی رامندی
9
20
پدافند هوایی رعد
7
محمدسینا ربیعی کرهرودی
7
19
پدافند هوایی رعد
8
عباس فرحان خضیر
5
18
صرافی کایا ارس
9
علیرضا عبداللهی
3
19
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
10
امیرحسین وطن پرست
1
18
صنعت مس رفسنجان
11
سیدعلیرضا فرقانی سعیدآبادی
0
20
هیئت اصفهان
12
سینا امیرلی
0
21
هورسان رامسر
13
دانیال فرزانه
0
19
هیئت آذربایجان شرقی
14
ائلمان عابدی
0
19
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
15
محمد رضا صادق زاده اقدم
0
20
شرکت عمران سهند
16
سبحان الدین فخیمی
0
20
پدافند هوایی رعد
17
سپهر نظافتی
0
20
هیئت خراسان رضوی
18
یاشار معصومی
0
21
شرکت عمران سهند
19
حسن علاء جمیل
0
21
آزاد
20
محمد مهدی محمدی
0
19
باشگاه دوچرخه سواری عادل
21
آتبین بهزاد
0
20
اعتماد کالا یزد
22
علیرضا خدایی
0
20
هیئت مرند
23
ابوالفضل معافی
0
19
صرافی کایا ارس
24
مهدی علیزاده
0
20
صرافی کایا ارس
25
محمدیاسین فتح اله پور خالص
0
21
هیئت قزوین
26
محمدعدنان شاهباز
0
19
بایک سنتر (الف)
27
سیدعلیرضا موسوی
0
20
هیئت قزوین
28
امیرحسین روحانی
0
19
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
29
پارسا خیری
0
18
صنعت مس رفسنجان
30
رضا بدخشان
0
21
هیئت مرند
31
شایان منتظری هدش
0
19
اعتماد کالا یزد
32
ایلیا معماریان
0
20
هیئت شهر تبریز
33
کیارش نادری
0
21
آزاد
34
محمد امیریان مهر
0
21
هیئت خراسان رضوی
35
علیسان فاتحی
0
18
صرافی کایا ارس
36
سپهر خانی
0
19
امیدنیا مشهد
37
احد هاشمی
0
19
آکادمی قهرمانان
38
حسین سینایی فرد
0
19
هیئت فارس
39
محمدمعین دهقانی
0
19
صنعت مس رفسنجان
40
سپهر حسین زاده پاریزی
0
17
صنعت مس رفسنجان
41
امیر حسین محمودی میمند
0
20
صنعت مس رفسنجان
42
امیررضا ثروین
0
19
کاشی پرسپولیس
43
سید محمد کاظم هاشمیان
0
21
صرافی کایا ارس
44
احسان بلوچ لاشاری
0
20
باشگاه بالابان چابهار
45
حمید خوش آبی
0
18
آکادمی قهرمانان
46
مرتضی کوه مال جهرمی
0
18
هیات جهرم
47
آرش مکاری زاده
0
20
آکادمی پاسارگاد
48
ابوالفضل شاکری
0
20
آکادمی پاسارگاد
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
امکانات
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
ثبت نام
ورود
سوالات متداول