مسابقات
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
آمار
فصل 2022
فصل 2023
اخبار مقالات
متخصصان و مربیان
باشگاه ها
رخ به رخ
درباره ما
ثبت نام
ورود
رنکینگ
بین المللی
جاده
انفرادی جهانی
تیمی جهانی
باشگاهی جهانی
باشگاههای آسیایی
کشورهای آسیایی
انفرادی آسیایی
پیست
جهانی انفرادی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
مدیسون
دورحذفی
جهانی تیمی
اسپرینت
کیرین
500-1000 متر
اومنیوم
دور امتیازی
اسکرچ
تعقیبی
تیم اسپرینت
تعقیبی تیمی
مدیسون
سهمیه المپیک
تعقیبی تیمی
مدیسون
تیم اسپرینت
اسپرینت
کیرین
اومنیوم
کوهستان
رده بندی سهمیه المپیک
جهانی کراس کانتری انفرادی
جهانی دانهیل انفرادی
رنکینگ داخلی
10 نفر برتر ایران
X
سبدخرید
پایان ثبت نام
قهرمانی کشور تعقیبی تیمی
مسابقات قهرمانی کشور
در بخش پیست
در رشته تعقیبی تیمی
در رده جوانان آقایان
44
تعداد شرکت کنندگان
تهران
مکان برگزاری
km
مسافت
1400-06-30
تاریخ برگزاری
برای مشاهده توضیحات ، ویدئو ، لوکیشن ها ، قوانین و پروفایل مسابقه کلیک کنید
جایگاه
نام رایدر
vo2p
سن
تیم
تایم
1
پوریا قنبرزاده جهرمی
-
20
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
1
آرین شمس
-
21
هیئت اصفهان
1
نیما ناطقی
-
21
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
1
کیارش نادری
-
21
آزاد
2
ائلمان عابدی
-
19
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
2
مهدی مطاعی سفیده خوان
-
20
دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری)
2
یاشار معصومی
-
21
شرکت عمران سهند
2
آتبین بهزاد
-
20
اعتماد کالا یزد
3
ابوالفضل معافی
-
19
صرافی کایا ارس
3
پوریا یعقوبی
-
19
هیئت آذربایجان شرقی
3
پرهام شهسواری
-
20
آکادمی ملی فراز
3
امیرحسین نجاری
-
هیئت البرز
4
محمدحسین فدائی
-
21
پدافند هوایی رعد
4
بنیامین فنایی بنکدار
-
20
هونامیک
4
سپهر خانی
-
19
امیدنیا مشهد
4
سپهر نظافتی
0
20
هیئت خراسان رضوی
5
میلاد بخشی زاد
0
21
شهرک مبل
5
ابوالفضل حسین صفت پس ویشه
0
19
آزاد
5
حسین دیارمنددیزکوهی
0
19
آکادمی ملی فراز
5
مهدی طوسی
0
20
هیئت گیلان
6
محمد پارسا شفیقی مجاز
0
21
هیئت کرمانشاه
6
علیرضا شیری
0
21
پدافند هوایی رعد
6
رامین اکبری
0
20
هیئت کرمانشاه
6
محمدمهدی امیری
0
19
مقاومت گیلان
7
آریا فاتحی
0
آزاد
7
آریا تنها
0
20
هیئت تهران
7
علی احمدی اختر
0
20
آزاد
7
سینا امیرلی
0
21
هورسان رامسر
8
محمدسینا ربیعی کرهرودی
0
19
پدافند هوایی رعد
8
سبحان قنبری
0
21
هیئت بابل
8
حسین گودرزی
0
21
فروشگاه دوچرخه ایران
8
علی حسنی
0
20
فروشگاه دوچرخه ایران
9
محمدامین رحیم آبادی
0
20
صنعت مس کرمان
9
امیر حسین محمودی میمند
0
20
صنعت مس رفسنجان
9
محمدمعین دهقانی
0
19
صنعت مس رفسنجان
9
متین مهدوی دهاقانی
0
20
هیئت تنکابن
10
سیدعلیرضا موسوی
0
20
هیئت قزوین
10
محمدعدنان شاهباز
0
19
بایک سنتر (الف)
10
محمدیاسین فتح اله پور خالص
0
21
هیئت قزوین
10
آرین طهمورپور
0
20
باشگاه تک سواران
11
علی شب آهنگ
0
آزاد
11
مهرداد زندی
0
آزاد
11
کسری محمودی نور
0
20
هیئت همدان
11
فرحان محمد رضایی
0
19
بلقیس زنجان
دانلود نتایج تیمی
دانلود نتایج فردی
لیست استارت
فرم دورشمار
جدول امتیازدهی
در این قسمت می توانید عکسهای خودتان را برای این مسابقه ارسال کنید تا در گالری قرار بگیرد
نام و نام خانوادگی شما جهت ثبت روی عکس های ارسالی
نحوه امتیاز دهی رنکینگ کشوری
×
خانه
امکانات
مسابقات
اخبار مقالات
رنکینگ
ثبت نام
ورود
سوالات متداول